Gunnel Plankenhorn oljemålning

195073

PLANKENHORN, Gunnel (samtida): Duva, signerad och daterad Gunnel Plankenhorn, olja på duk, 100x85 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (3 bud)

842753
700
842752
500
842172

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.