Axel Olson litografi

195069

OLSON, Axel (1899-1986): Hamnbild, stämpelsignerad Axel Olson, 247/260, litografi, 48x43 cm

Fack 15

Axel Olson litografi
Budhistorik (1 bud)

838100
2013-07-07 09:29:37

2013-07-13 kl 13:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.