Uno Vallman oljemålning

195067

VALLMAN, Uno (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad och daterad Uno Vallman1953, olja på duk, 70x32 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
842888
842861
2 800
842860
842859
1 800
842858
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.