Ring 18 k guld rökkvarts

195057

RING, 18 k guld, fasetterad rökkvarts, Finland 1960, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 6,3 g

Sten med slitage, nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld rökkvarts

Budhistorik (13 bud)
847238
950
845817
900
844926
850
845249
844926
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.