Urnycklar dosor mm

195046

URNYCKEL, guld, URNYCKLAR 2 st, delvis förgyllt, 1800-tal, ÖRSLEV, TANDPETARE, silver, DOSOR, 3 st, varav två med agat

Diverse, Klockor/Ur

Kundcenter

Urnycklar dosor mm

Budhistorik (9 bud)
848249
750
847407
700
846553
650
847406
600
846553
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.