Skulptur lergods

195033

SKULPTUR, lergods, 1900-tal, putti sittandes på urna, höjd 72 cm

Skador

Diverse

Rum 4

Skulptur lergods

Budhistorik (18 bud)
842285
842283
3 800
842275
3 600
842275
842085
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.