Broscher spänne silver

195030

BROSCHER, 4 st, delvis silver samt förgyllda, hängande kläppar, 1800/1900-tal, SKÄRPSPÄNNE, förgyllt silver

Guld/Smycken, Allmoge

Broscher spänne silver

Budhistorik (3 bud)

840233
840088
850
840073

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.