Halslås allmoge silver

195023

HALSLÅS, silver, Kristianstad 1800-tal, fasetterade röda stenar, delvis förgyllt, filigranteknik

Guld/Smycken, Allmoge

Kundcenter

Halslås allmoge silver

Budhistorik (8 bud)
845095
950
842670
900
845094
850
842670
841984
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.