Väggfälft 1700-tal

195022

VÄGGFÄLT, 1700-tal, med oljemålning och spegel, totalt mått 150x91 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Måleri, Diverse

Rum 12

Väggfälft 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
842167
3 400
842166
3 200
841527
841640
2 800
841527
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.