Anshelm Schultzberg oljemålning

195014

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Sommarlandskap,
signerad och daterad Schultzberg 1941, olja på duk, 52 x 74 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

842757
5 800
842756
5 000
842364
839621

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.