Ramar 1800-talets andra hälft

195013

RAMAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, krönta av kronor, bronserade, 83x60 (inkl krona)

Lösa delar medföljer, delar saknas, 0skador

Diverse

Rum 2

Ramar 1800-talets andra hälft

Budhistorik (10 bud)
842287
1 300
841996
841996
750
840169
700
841995
700

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.