Carlhammar gips

195005

CARLHAMMAR, D (18/1900-tal): Kvinnobyst, signerad och daterad D Carlhammar 1926, gips, höjd 51 cm

Skador

Konst, Skulptur

Rum 4

Carlhammar gips

Budhistorik (7 bud)
841063
600
841275
600
841063
550
841274
500
841063

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.