Kolonnskåp 1800-talets slut

195003

KOLONNSKÅP, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, pärlkant i mässing, höjd 102, 45x30 cm

Lös listdel medföljer, fanérskador, fanérlagning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Kolonnskåp 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
841386
1 700
841284
1 600
841284
838516
841283

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.