Rökbord Ryssland

195002

RÖKBORD, Ryssland, 1900-tal, med utensilier, 3 dlr, polykromt bemålat, höjd 62, 57x57 cm

2 utensilier fastlimmade, limrester, slitage

Rum 4

Rökbord Ryssland

Budhistorik (1 bud)

840558
2013-07-10 20:20:20

2013-07-12 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.