Reseschatull 1800-talets andra hälft

194999

RESESCHATULL, England, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, skiva samt överdel i skinn, beslag i mässing, höjd 26, 36x35 cm

Sprickor, fanérskador, hål, nyckel saknas

Diverse

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
842424
2 400
842423
842227
842422
1 900
842227
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.