Adeleide Leuhusen olja

194996

LEUHUSEN, Adelaide (1828-1923): Porträtt av Elise Aline Melin, signerad och daterad A. Leuhusen 1881, olja på duk, 72x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Adeleide Leuhusen olja

Budhistorik (8 bud)
837496
1 600
842145
837496
1 400
842143
1 300
837496

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.