Chiffonjé sengustaviansk

194995

CHIFFONJÉ, 2-delad, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och listverk i mässing, höjd 130, 119x48 cm, nyckel finns

Skador, listdelar och dekorelementdelar saknas, fanérlagningar, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé sengustaviansk

Budhistorik (3 bud)

842395
842394
842199

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.