Byst lergods

194994

BYST, lergods, 1900-tal, lergods, renässanskvinna, höjd 59 cm

Smärre nagg och slitage

Diverse

Rum 4

Byst lergods

Budhistorik (2 bud)

842399
841548

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.