Konsolbord rokokostil

194987

KONSOLBORD, med stenskiva, 1800-tal, rokokostil, bronserat, höjd 81, 82x40 cm

Skador, sprickor, dekorbitar saknas, skivan i två delar

Rum 4

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (2 bud)

842607
839320

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.