Spegel gustaviansk

194986

SPEGEL, gustaviansk, skuren dekor, förgylld, 168x67 cm

Rygg med skador, renoverad kompletterad, skador

Speglar

Rum 1

Spegel gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
842051
5 000
841715
840911
3 200
840910
2 600
840681
2 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.