Axel Olson färglitografi

194984

OLSON, Axel (1899-1986): Surrealistisk komposition, signerad Axel Olson, 14/260, färglitografi, 26x54 cm

Fack 1

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

842217
2013-07-12 19:31:10

2013-07-12 kl 21:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.