Spegel gustaviansk stil

194983

SPEGEL, sengustaviansk, förgylld och bronserad, 127x49 cm

Krön med sprickor, smärre skador

Speglar

Rum 1

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
841885
8 400
841676
8 200
841667
8 000
841667
7 600
841675
7 400

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.