Akvarell utsikt över Mopntone

194977

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt stadsmotiv, monogramsignerad och daterad E T, Montone 1890, akvarell, 43x30 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Akvarell utsikt över Mopntone

Budhistorik (9 bud)
841122
841161
841122
600
840631
550
836321
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.