Egil Janis Bruns oljemålning

194976

BRUNS, Egil Janis (Lettland, född 1938): Stilleben med melon, monogramsignerad E.B.80, olja på pannå, 63x63 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Egil Janis Bruns oljemålning

Budhistorik (2 bud)

841241
841165
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.