Bertil Wahlberg oljemålning

194974

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Kvinnoporträtt, signerad Wahlberg, olja på duk, 67x33 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik

2013-07-11 kl 20:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.