Alberts Lasmanis oljemålning

194968

LASMANIS, Alberts (LEttland, 1921-1976) tillskriven, Stadsbild med takåsar, olja på pannå, osignerad, 45x33 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 17

Alberts Lasmanis oljemålning

Budhistorik

2013-07-11 kl 22:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.