Harry Wichmann blandteknik

194964

WICHMAN, Harry (1916-1993): 2 st, Torgbild och folksamling, blandteknik, signerade och daterade 63 resp 68, 13x22 resp 8,5x13 cm

Konst, Måleri

Monter 29

Harry Wichmann blandteknik

Budhistorik (4 bud)

841349
450
841272
841264
837203

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.