Oljemålning med stilleben

194963

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fruktstilleben, signerad S Ewert, olja på duk, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning med stilleben

Budhistorik (5 bud)
841489
841460
500
841458
841455
841425

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.