Hjalmar Branting konstmassa

194955

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hjalmar Branting, otydligt signerad, patinerad konstmassa, höjd 38 cm

Ytskador

Konst, Skulptur

Rum 4

Hjalmar Branting konstmassa

Budhistorik

2013-07-11 kl 18:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.