Rune Persson oljemålning

194954

PERSSON, Rune (1914-1990): Sittande modell, signerad och daterad Rune Person -44, olja på pannå, 33x25 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
841174
500
841176
450
841174
839658
836547

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.