Sture Haglundh oljemålning

194953

HAGLUNDH, Sture (1908-78): "Gipsgubben", signerad Sture Haglundh, olja på pannå, 64x37 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 18

Sture Haglundh oljemålning

Budhistorik (3 bud)

841350
841263
841228

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.