Spegel med konsolbord empirestil

194952

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-tal, empirestil, förgylld, dekor i pastellage, spegelns mått 197x77, bordets mått höjd 70, 77x40 cm

Smärre pastellagebortfall

Speglar

Rum 13

Budhistorik (10 bud)
841159
841038
837184
1 900
837184
1 700
837159
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.