Evert Myhrman oljemålning

194950

MYHRMAN, Evert, (1907-83): Nakenmodell, signerad Myhrman, olja på duk, 64x54 cm

Repa

Konst, Måleri

Rum 3

Evert Myhrman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
841144
950
841143
900
841141
850
841138
841140

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.