Karta Polen 1700-tal

194937

KARTA, Polen, Janssonius-Pitt, 1680, graverad karta, 50x52 cm

Fuktskadad, gulnad, skador

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Fack 10

Karta Polen 1700-tal
Budhistorik (5 bud)
841419
500
836637
450
836606
836369
835715

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.