Ring med rosenstenar

194933

RING, låghaltigt guld och silver, rosenstenar, 1800-tal, ringstorlek ca 18 mm

Ringskena med synlig lagning

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring med rosenstenar

Budhistorik (6 bud)
842674
842673
900
841967
600
841844
550
840745
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.