Kors i förgyllt silver

194918

KORS, förgyllt silver, dekor med turkoser, pärlor och granater, troligen Österrike/Ungern, omkring 1900, längd inklusive hängfunktion 10 cm

Granater med skador och sprickor

Guld/Smycken

Kundcenter

Kors i förgyllt silver
Budhistorik (9 bud)
842758
1 400
842685
1 300
842685
842677
842676
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.