Skålar Kina

194910

SKÅLAR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, Qianlongs märke, dekor i emaljfärger med trädgrenar och fåglar, höjd 5, diameter 13 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Skålar Kina

Budhistorik (2 bud)

841190
840482

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.