Byrå

194908

BYRÅ, 1800-tal, mahogny, draghandtag i mässing, höjd 78, 87x45 cm, nyckel finns

Ytskador

Rum 1

Byrå

Budhistorik (19 bud)
841377
841374
841366
1 900
841371
1 800
841366
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.