Friedrich Schröder Sonnenstern litografier

194902

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (2) Figurkompositioner, signerade F. S. Sonnenstern, HC XVII/XXXV resp HC XVII/XXXV, färglitografier, bladstorlek 48x70 cm vardera

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

838571
2013-07-08 00:18:56

2013-07-11 kl 22:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.