Lornjett 18 k guld

194897

LORNJETT, 18 k guld, Stockholm 1800-tal, otydliga stämplar, total vikt ca 13,5 g

Lagningar

Guld/Smycken

Kundcenter

Lornjett 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
841049
1 800
841048
1 700
840164
1 600
840163
840162
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.