Ölgås Norge 1800-tal

194893

ÖLGÅS, Norge, daterad 1819, hänklar i form av hästhuvuden, polykromt bemålad, höjd 18, längd 32 cm

Lagningar

Allmoge

Monter 30

Ölgås Norge 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

837491
3 200
836044
837490
2 800
836044
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.