Chiffonje

194892

CHIFFONJÉ, 1800-tal, björk, höjd 126, 120x52 cm, nyckel finns

Sprickor och slitage

Rum 13

Chiffonje

Budhistorik (1 bud)

840285
2013-07-10 13:54:57

2013-07-11 kl 19:45
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.