Yrjö Edelmann litografi

194891

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (13 bud)
847215
1 300
842792
842792
900
847214
850
842792

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.