Yrjö Edelmann litografi

194890

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (18 bud)
841210
1 600
839853
841208
839853
1 400
841207
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.