Theodor Lundh oljemålning

194888

LUNDH, Theodor (1812-1896): Hängande kramsfåglar, signerad och daterad T. Lundh 86, olja på duk, 53x40 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Theodor Lundh oljemålning

Budhistorik (5 bud)
840920
840506
950
840160
900
838546
600
838207

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.