Spegel

194887

SPEGEL, rokokostil, förgylld, delat glas, 134x64 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 3

Spegel
Budhistorik (8 bud)
841966
650
840420
600
841592
550
840420
500
841591
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.