Martin Lindström oljemålning

194886

LINDSTRÖM, Martin (1894-1975): Stilleben, signerad och daterad M.Lindström 1944, olja på duk, 75x65 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Martin Lindström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

841693
2013-07-12 08:51:59

2013-07-12 kl 13:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.