Nils Nilsson Skum blandteknik

194885

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad N.N. Skum 1934 års bilder, blandteknik, 25,5x32,5 cm

Gulnad

Konst, Måleri

Fack 12

Nils Nilsson Skum blandteknik

Budhistorik (12 bud)
842291
3 400
842031
3 200
842027
842030
2 800
842027
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.