Carl Wilhelmsson akvarell

194884

WILHELMSON, Carl (1866-1928): Manshuvud, signerad C Wilhelmsson, akvarell, 35x28 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Carl Wilhelmsson akvarell

Budhistorik (1 bud)

836753
2013-07-05 12:32:19

2013-07-12 kl 21:42
Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.