Olof Krumlinde oljemålning

194883

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Fiskare, signerad och daterad Olof Krumlinde 1884 olja på duk, uppklistrad på pannå, 40x62 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (20 bud)
841803
4 600
841802
4 400
841801
4 200
841797
840658
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.